Žulová deska na gril od firmy MaxGranit

Vyrábíme a prodáváme leštěné žulové desky na gril nejen v těchto velikostech:

– 25 x 30 x 3/2 cm, 750 Kč

– 30 x 30 x 3/2 cm, 800 Kč

– 40 x 30 x 3 cm,     850 Kč

– 50 x 30 x 3 cm,     900 Kč

– 60 x 30 x 3 cm      950 Kč

Na vaše přání vyrobíme grilovací kameny libovolné velikosti. Všechny grilovací kameny vyrábíme v pohodlnější verzi s prohlubní po obvodu  která zamezuje stékání tuku nebo oleje z grilovací desky.

Doprava grilovacích kamenů v rámci ČR je již zahrnuta v ceně.

Desky na gril z žuly jsou nejtrvanlivější, pevné a odolné proti opotřebení. Žula není prakticky vymazána, dobře odolává prudkým změnám teploty. Tento materiál je absolutně bezpečný a neovlivňuje nepříznivě chuť připravovaného jídla. Žula nepraská teplem ani mrazem a na jejím povrchu se neobjeví třísky bez silného přímého mechanického nárazu. Grilovací deska ze žuly je doslova navržena pro desetiletí aktivního používání i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Žulové grilovací prkénko zůstane reprezentativní i po desetiletích používání.

Výhody nákupu žulové grilovací desky.

Pokud se rozhodnete vybavit gril na vašem místě, doporučujeme vám zakoupit vysoce kvalitní žulové grilovací desky od MaxGranit. Díky vlastnímu zařízení na zpracování kamene se nám daří dodržovat loajální cenovou politiku. Naše produkty mají dostupnou cenu a řadu dalších nepopiratelných výhod. Při rozhodování o koupi žulové grilovací desky oceníte vlastnosti kamen, jako jsou:

 • vysoká mechanická pevnost;
 • dlouhá životnost;
 • odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám;
 • odolnost proti vlhkosti a ultrafialovému záření
 • ekologická čistota a trvanlivost;
 • bohatost barev a textur.

Masová, rybí a zeleninová jídla připravovaná na žáru doutnajících uhlíků na žulovém grilovacím prkénku mají zvláštní chuť a vůni. Vzhledem k blízkosti ohniště, stálému vytápění a venkovnímu provozu je materiálu pro výrobu kamenné grilovací desky věnována zvláštní pozornost. Pro takové podmínky jsou nejlepší možností žulové grilovací desky.

Žula je pro tento účel ideální a hodí se do extrémních provozních podmínek.

Venkovní žulový gril nebo grilovací prkna jsou bezkonkurenční, roky intenzivního používání na nich nezanechávají škrábance, třísky, oděrky, praskliny a jiné deformace. Dobře zimují pod širým nebem a po celý rok si pochutnávají na pokrmech na uhlí. Vysoká hustota horniny zajišťuje odolnost žulových grilovacích desek vůči ultrafialovému záření, změnám teploty a vlhkosti. Omáčky, šťávy, kyseliny a zásady nezanechávají na povrchu stopy. Můžete jej vyčistit jakýmkoli saponátem.

Naše společnost Vám nabízí na objednávku grilovací desky z přírodního kamene v různých odstínech a texturách. Žulové výrobky si můžeme vybrat v ušlechtilé černé, šedé, červené, hnědé nebo jiné barvě. Jedinečný přírodní vzor žulové desky dokáže proměnit jakoukoli oblast. Poraďte se s manažery společnosti, abyste vybrali nejestetičtější variantu.

Kde si mohu objednat žulové grilovací prkno?

Naše firma se zabývá výrobou žulových desek pro grilování na vlastním zařízení. Když se rozhodnete zakoupit naše produkty, získáte:

 • bezplatné konzultace kvalifikovaných odborníků;
 • předběžná kalkulace ceny zakázky;
 • výroba produktu podle individuálního projektu;
 • rychlé doručení na zadanou adresu;
 • instalace produktů na vaše stránky.

Naše kontakty jsou umístěny v příslušné části webu. Zavolejte a poraďte se hned teď.